Veikla

VIZIJA

Prasmės, atradimų, mokymosi ir asmens ugdymosi sėkmės siekianti gimnazija.

MISIJA

Teikti kokybišką priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, ugdyti mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas, tvirtas vertybines nuostatas bei suteikti galimybę kiekvieno mokinio ugdymo(-si) lūkesčių įgyvendinimui, saviraiškai ir asmenybės brandai.

VEIKLOS PRIORITETAI

Mokinių pasiekimų ir pažangos gerinimas.
Kiekvieno vaiko ugdymas pagal poreikius.
Pilietinis, tautinis mokinių ugdymas puoselėjant gimnazijos ir krašto tradicijas.
Veiklios, iniciatyvios, partneryste ir lyderyste grįstos gimnazijos bendruomenės formavimas.