Standartizuoti testai

2016-04-06

Gimnazija dalyvauja nacionalinio lygmens  projekte  „ Diagnostinių ir standartizuotų testų taikymas mokyklose 2015  - 2016 m. m.” Projektą organizuoja ir vykdo NEC (Nacionalinis egzaminų centras).

Diagnostinių ir standartizuotų testų tikslas - sudaryti sąlygas mokykloms ir mokytojams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą ugdymo kokybei ir vadybai gerinti.

2016 metais mokykloms  teikiami  šie vertinimo įrankiai: diagnostiniai vertinimo įrankiai 2 klasės mokiniams (skaitymo, rašymo ir matematikos sričių) ir standartizuoti testai 4 klasių (skaitymo, rašymo, matematikos, pasaulio pažinimo sričių), 6 klasių (skaitymo, rašymo ir matematikos sričių), 8 klasių (skaitymo, rašymo, matematikos, gamtamokslinio ir socialinio ugdymo sričių) mokiniams.

Taigi bus įvertinti  mokinių pasiekimai, kuriais remiantis bus apskaičiuoti įvairūs statistiniai rodikliai, taip pat mokyklos sukuriama pridėtinė vertė

Informacija apie standartizuotus testus, klausimynus bei vykdymo grafikas skelbiama Nacionalinio egzaminų centro svetainėje   http://nec.lt/342/