56-oje Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

2024-03-26

56-oje Lietuvos mokinių biologijos olimpiados šalies etape dalyvavo Subačiaus gimnazijos I klasės Joris Nagrockis ir IV klasės mokinė Rita Grigaitė. Olimpiada vyko 2024 m. kovo 23-25 d. Druskininkų “Atgimimo” mokykloje. Mokiniai atliko ne tik teorines ir praktines užduotis susijusias su biologija, bet ir dalyvavo protmūšyje, orientaciniame žaidime „StrateGO“, stalo žaidimų naktyje, šokiuose, pasigrožėjo miestu. Olimpiados dalyviai buvo apgyvendinti viešbutyje Europa Royale, kuriame buvo galima pasinaudoti baseinu ir kitais viešbučio teikiamais malonumais. Laikas olimpiadoje praleistas turiningai įsimins ilgam.

Biologijos mokytoja Elena Kaziukėnienė