Išvyka į Skukauskų sodybą

2024-04-17

Balandžio 17 dieną Subačiaus gimnazijos IG klasės mokiniai lankėsi Guodos Skukauskaitės sodyboje. Ten mokiniai apžiūrėjo saulės elektrinę bei daugiau sužinojo apie jos veikimo pricipą. Mokinė ir jos tėtis pristatė, kaip jų namuose saulės spinduliai yra paverčiami į elektros energiją bei kur išgauta energija yra panaudojama. Mokiniai taip pat turėjo galimybę iš arti apžiūrėti saulės elektrinę. Išvyka į Skukauskų sodybą buvo įtraukinti ir kupina žinių!

IG mokinės Gabrielė ir Armina