Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursai

2024-04-24

Balandžio 22-24 dienomis Subačiaus gimnazijos IG mokiniai dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos organizuotuose pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursuose. Per šias dienas instruktoriai mokė, kaip elgtis ir kaip išvengti pavojaus gyvybei bei sveikatai ekstremalių situacijų metu, kaip išgyventi lauko sąlygomis, kaip užkurti laužą turint tik ugnies skeltuką, greitai pastatyti palapinę, suteikti pagalbą. Paskutinę mokymų dieną mokiniai dalyvavo žygyje, kuriame buvo tikrinamos įgytos žinios. Užduočių metu mokinių komandos turėjo kuo greičiau išgelbėti savo komandos „sužeistą“ draugą, jam pastatyti užuovėją bei įkurti laužą.

Žygio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti kursų baigimo pažymėjimais.

IG klasės vadovė Vidmantė Makasejevienė