ESF akademija

Subačiaus gimnazijos mokinių grupė jau antrus metus mokosi ESF Akademijos II kurse.Akademijos užduotys patrauklia forma į užimtumo veiklą įtraukia visą gimnazijos bendruomenę – nuo mokytojų iki gimnazistų.Užduotys skatina kultūrą, meną, ugdo pilietiškumą, skatina asmenybės tobulėjimą, atskleidžia savo komandos narių talentus.

Šių metų I semestro užduotys kvietė daryti gerus darbus bei kelti juos į ESF gerų darbų žemėlapį. Gimnazijos ESF Akademijos dalyviai turėjo galimybę stebėti nurodytu laiku paskaitas,

kurių metu susipažino su garsiais žmonėmis, jų pasiekimais, galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus. Tiesioginių laidų metu mokiniai bendravo su muzikos prodiuseriumi L. Lučiūnu, režisieriumi S. Aškelavičiumi, LNK savirekklamos direktoriumi R. Vilkončiumi. Laidų pabaigoje gaudavo užduotis, kurias turėjo atlikti sukuriant trumpametražinius filmukus. Atliekant užduotis mokiniai gilinosi apie Europos socialinių fondų veiklą, tai siejo su savo aplinka.

Artėjant šventėms ir baigiant šio kurso pirmąjį semestrą gavome žinią ,kad kalėdinės ESF Akademijos žvaigždutės ir dovanos jau pradėjo kelionę po Lietuvą! Pačių aktyviausių Akademijos narių laukia net tik valgomos dovanos ir padėkos, bet ir ypatingas šventinis įrašas su Marijonu Mikutavičiumi.

Tokios dovanos pasiekė ir mūsų gimnazijos ESF Akademijos gimnazistus. Maloniai išklausyti M. Mikutavičiaus sveikinimai ir gražūs atsiliepimai apie šio projekto dalyvių gerus darbus, originaliai atliktas užduotis. Skanėstais vaišindamiesi gimnazistai vėl galvoja apie naujai pateiktą užduotį, kaip reiks ją pateikti sukuriant filmuką pagal pasirinktą televizijos laidą