Gimnazijos vizija, misija, tikslai

Gimnazijos vizija:

Gimnazija – atvira naujovėms, saugioje aplinkoje ugdanti bendrąsias kompetencijas, bendraujanti ir bendradarbiaujanti institucija.

Gimnazijos misija:

Gimnazija teikia ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą.

Ugdo laisvą, pilietiškai ir patriotiškai nusiteikusią, kūrybingą, kritiškai mąstančią asmenybę, pasirengusią savarankiškam ir bendruomeniškam gyvenimui, gebančią prisitaikyti prie kintančios visuomenės.

Veiklos prioritetai:

Ugdymo kokybės ir veiksmingumo užtikrinimas.

Veiksminga ir savalaikė pagalba mokiniui.

Patriotinis, pilietinis, tautinis mokinių ugdymas puoselėjant krašto ir gimnazijos tradicijas.

Ugdymo aplinkos modernizavimas.

Lyderystės kultūros formavimas.

Strateginiai tikslai:

1. Užtikrinti aukštą ugdymo, mokymosi ir pasiekimų kokybę.

2. Formuoti lyderystės kultūrą gimnazijos bendruomenėje.